In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

joomla templates and joomla extensions by zootemplate.com Get Adobe Flash player

Arda Temizlik Makinaları Satış & Servis

 

     2006 yılında faaliyete başlayan firmamız tecrübeli ekibiyle endüstriyel temizlik makinaları,temizlik malzeleri ve ekipmanlarının satışı ve servisi hizmeti vermektedir.Yer yıkama makinalarından geniş alan süpürge makinalarına,cilalama makinalarından halı koltuk ve yürüyen merdiven temizleme makinalarına kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız, siz değerli müşterilerinin temizlik sistemleriyle ilgili sorunlarına son teknoloji ile birlikte hızlı-kaliteli ve verimli çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Ziyaretçi Sayacı

BugünBugün4
DünDün5
Bu HaftaBu Hafta4
Bu AyBu Ay46
ToplamToplam21448

Yer Yıkama ve Zemin Temizlik Makineleri

Büyük alan zemin temizlemek için geliştirilen yer yıkama makinaları itmeli ve binicili modelleri ile kusursuz temizlik sağlar

Geniş Alan,Depo ve Yol Süpürme Makineleri

Bir geçişte mükemmel temizlik sağlayan, kompakt dizaynı ve boyutlarıyla, çok kısa sürede binlerce metrekarelik alanı temizleyebilecek geniş alan süpürücüleri iş yerleri,avm'ler gibi alanlarda büyük kolaylık sağlar.

Halı,Koltuk Temizleme ve Vakum Makineleri

Son teknoloji halı,koltuk ve zemin temizleme makineleri tasarruf sağlayan deterjan ve su püskürtme sistemleri sayesinde maliyetyetlerinizi düşürdüğü gibi kusursuz temizlik sağlarlar.

Temizlik Ekipmanları,Aküler ve Şarj Cihazları

Neye ihtiyacınız varsa hepsi Arda Temizlik'te...Aküler, Şarj Aletleri, Kimyasallar ve tüm Temizlik Ekipmanları...Hemen Arayın...