Alt Kategoriler

Yer Yıkama ve Zemin Temizlik Makineleri

Yer Yıkama ve Zemin Temizlik Makineleri (41)

Büyük alan zemin temizlemek için geliştirilen yer yıkama makinaları itmeli ve binicili modelleri olup zemine püskürtülen temizlik sıvısının temizlik makinasının altında dönen fırçalar yardımıyla kirlerin zeminden sökülmesi ve makinanın arka kısmında takip eden silici kasnak ile sıyrılması neticesinde kusursuz temizlik sağlar.

Devam...
Geniş Alan, Depo ve Yol Süpürme Makineleri

Geniş Alan, Depo ve Yol Süpürme Makineleri (12)

Bir geçişte mükemmel temizlik sağlayan, kompakt dizaynı ve boyutlarıyla, çok kısa sürede binlerce metrekarelik alanı temizleyebilecek geniş alan süpürücüleri iş yerleri,avm'ler gibi alanlarda büyük kolaylık sağlar.

Devam...
Cilalama ve Buharlı Temizlik Makineleri

Cilalama ve Buharlı Temizlik Makineleri (6)

Zemini temizledikten sonra parlak görünüm vermek için yer cilalama makinaları kullanılır; bu yıkama zemine makina üzerinden püskürtülen temizlik kimyasının dönen ped'ler yardımıyla zemin üzerinde tatbik edilmesi şeklinde gerçekleşir.

Devam...
Halı,Koltuk,Zemin Temizleme Makineleri

Halı,Koltuk,Zemin Temizleme Makineleri (6)

Son teknoloji halı,koltuk ve zemin temizleme makineleri tasarruf sağlayan deterjan ve su püskürtme sistemleri sayesinde maliyetyetlerinizi düşürdüğü gibi kusursuz temizlik sağlarlar.

Devam...
Elektrikli Süpürge ve Sanayi Tipi Vakumlar

Elektrikli Süpürge ve Sanayi Tipi Vakumlar (27)

Evlerimizin, iş yerlerimizin vazgeçilmez temizlik aleti haline gelmeyi başarmış olan " elektrik süpürgeleri " ve temizliğin parlayan yıldızı " vakum makineleri ". Geniş ürün portföyümüz ile hizmetinizdeyiz...

Devam...
Temizlik Ekipmanları Aküler ve Şarj Cihazları

Temizlik Ekipmanları Aküler ve Şarj Cihazları (1)

Neye ihtiyacınız varsa hepsi Arda Temizlik'te...Aküler, Şarj Aletleri, Kimyasallar ve tüm Temizlik Ekipmanları...Hemen Arayın...

Devam...